Gündüz / Gece Modu Seç

SanDisk Usb Araba Teyibinde Çalışmıyor (Çözüldü) arkadaşlar bu konu ile ilgili bir çok yazı makale okudum ama hep boş içeriklere sahip olduğunu fark ettim bende a101 den aldım 16gb lik Sandisk babamın arabasında denedim olmadı bir türlü bir kaç deneme yaptım baktım olmayacak uğraşmadım gittim bir kingston aldım oldu. Konumuz bu değil tabiki şimdi arkadaşlar ilk olarak Usb’ yi bilgisayarımıza takalım ve bir kaç dakika bekleyelim ve bilgisayarımız usb yi tanıyacaktır buraya kadar herşey normal şimdi normal bir şekilde biçimlendir yapabilirdik basit bir işlemdir.
Bilgisayarım > SANDİSK usb Sürücüsü görünecektir. bu usb belleğe sağ tıklayalım ve seçeneklerde Biçimlerdir .. Şeklinde seçenek var ona tıklıyoruz
Gelen ekranda usb bellek hakkında bilgiler mevcuttur. bunlarla pek bir işimiz yok hızlı biçimlendir. seçeneği işaretlidir. bu seçenekdeki tiki kaldırın ve başlat diyelim
biraz uzun sürebilir ama derinlemesine bir temizlik yapar bu kapsamda artık daha kolay bir kullanıma sahip olacaktır. Atacağımız müzikler vs artk usb belleğimize atabiliriz.

Ancak biz bunu arabada kullanmak için yapmadık gundelik hayatta kullanmak için yaptık şimdi ise bir program eşliğinde araba teyiplerinde sandisk usb kullanımlarını sağlayacağız .. bunun için kullanacağımız programı koyuyorum indirellim zaten çok az bir alana sahip programdır. (96 kb’dir)

Program Adı : HPUSBDisk
Boyutu: 96 Kb.

İndirme Linki : Tikla