Türk Telekom 2019 Parasız İnternet Kaçırma

[mks_progressbar name=”Türk Telekom 2019 Parasız İnternet Kaçırma” level=”Ücretsiz İnternet” value=”100″ height=”20″ color=”#1bc646″ style=”squared”]

Türk Telekom 2019 Parasız İnternet Kaçırma 3 ay süre ile faturalı türktelekomlulara parasız 2 kat internet veriyor ben yararlandım bir ihtimal haberi olmayan vardır diye mevzu açıyorum. benım internetim 6 gb’lık bir paketim vardı sadece yetmedi bir kampanyalara bakayım dedim baktım Faturalı hatlara 4.5G Geçmiş veya değiştirmiş ise parasız 3 ay süreli internet veriyor ve bu benim işime oldukca yaradı

data hat kullananlar için gecerli değildir faturasız hatlar dada geçerli değildir boşuna denemeyin yalnız faturalı ve 4.5G simkartlılara veriyor  şimdiden hayırlı olsun internetiniz.

Katılım Yapmak İçin 2KAT YAZ 5555 gönder bu kadar

 • Kampanya kapsamında faturalı müşterilerimize tarifesindeki web kotası kadar web 3 satmaca süreci süresince armağan edilecektir.
 • Kampanyadan 15.04.2017 öncesinde Türk Telekom Mobil müşterisi olan ve kampanya kriterlerini elde eden bireysel faturalı müşterilerimiz yararlanabilir.
 • Kampanyaya 4.5G’ye uyumlu aleti olan ve 4.5G uyumlu sim kartını 15.04.2017 tarihinden sonrasında alan müşterilerimiz kaydolabilir.
 • Kampanya kapsamında sunulan web kullanım hakkı geçerlilik süresi içinde tüketilmediği takdirde bir sonraki döneme devir etmez, silinir.
 • Kampanyaya yalnız 1 kez katılabilirsiniz. 4.5G Bölgesel 10GB web kampanyasından yararlanan müşterilerimiz katılamaz.
 • Kampanya kapsamında sunulan yurt içi kullanım hakkı başka bir hatta aktarma edilemez.
 • Müşterilerimiz kampanyaya kaydolarak yurtiçi 4.5G hizmetinden yararlanmak için onay vermiş sayılırlar. Müşterilerimiz; BTK yetkilendirmesi sonucunda herhangi bir ek işlem yapmadan uygun SIM kart ve aygıt kullandıkları sürece herhangi ek bir işlem yapmadan; telefonda ilgili şebeke tipi seçilerek, kapsama alanlarında 4.5G hizmetinden faydalanmaya başlayacaklardır. Müşterilerimiz isterlerse servisi iptal edebilecektir.
 • Paket kapsamında sunulan yurt içi veri kullanım hizmeti yalnız web apn üstünden yapılacak kullanımları kapsamaktadır.  Türk Telekom, web üstünden mesajlaşma ve ses iletişimi (IM ve VOIP), web paylaşımı (Tethering) ve direkt dosya paylaşım (P2P) programları vb. hizmetlerinin tarife kapsamında sunulan web faydası ile kullanımlarında değişim yapma hakkını saklı meblağ.
 • Tarifeniz ve paketiniz kapsamındaki toplam kalan kullanım haklarınızı INTERNET yazıp 5555’e parasız kısa bildiri göndererek öğrenebilirsiniz. Bu servis web kullanımları için 12 saat öncesinin bilgilerini ihtiva eder.
 • İptal etmek için IPTAL 2KAT yazıp 5555’e parasız kısa bildiri gönderebilirsiniz. İptal etmeniz durumunda kalan kullanım haklarınızı geçerlilik süresi sonuna kadar kullanabilirsiniz.
 •  Kampanyanın geçerli olduğu süre içinde hat iptali meydana getiren, hattın iptal edilmesine sebebiyet veren, numarasını öteki operatörlere taşıyan ya da kampanya kapsamı dışındaki bir tarifeye geçiş meydana getiren müşterilerimiz kampanyadan yararlanmaya devam edemeyecektir.