WordPress otomatik sosyal paylaşım sitelerine konu gönderme !

İçeriğinizi WordPress otomatik sosyal paylaşım sitelerine konu gönderme  Facebook, LinkedIn, Twitter, Tumbler, BufferApp, Instagram & Pinterest gibi ünlü sosyal medya platformlarına otomatik olarak göndermek için mükemmel bir seçim. Sosyal hesaplarınızı yapılandırabilir, yeni içerik yayınlayabilir , eski içeriğinizi yeniden yayınlayabilir , canlı tutmayı ve maksimum kitleye ulaşmayı sağlayabilirsiniz. SAP, içeriğinizi istediğiniz zaman yayınlanacak şekilde zamanlamakiçin harika bir özellik sunar. Eklenti, kişisel profiller, iş sayfaları, gruplar vb. İle de iyi çalışır.

Bu eklentiyi satın almanın faydaları nelerdir?

  • Bu bir zaman tasarrufu – Mesajlarınızı / Sayfalarınızı / Özel Mesaj Türlerini otomatik olarak tüm büyük Sosyal Medya Platformlarına (Facebook, Twitter, LinkedIn, Tumblr, BufferApp, Instagram ve pinterest) paylaşır.
  • Bu SEO geliştirir geri Sosyal Ağlar daha fazla link alarak web sitenizin.
  • Kendi Sosyal Medya Yöneticiniz olur ve paranızı kurtarır.
  • Bu bir olan hızlı yolu siteniz için daha fazla trafik oluşturmak için.
  • Yapılandırılmış sosyal ağlarınızdaki güncellemeleri yönetmek, programlamak ve paylaşmak için en kolay yoldur .
  • Otomatik Sosyal Medya Pazarlaması için Plugin şeklinde en iyi çözümdür .

Neden Instagram çalışmıyor? Neden instagram hesabım yasaklandı?

Instagram Developer Center’da sınırlı olan resmi Instagram API’sini kullanmıyoruz. Yani farklı bir API kullanıyoruz. Arka planda, betik Instagram’ın resmi Android uygulaması gibi davranır. Yasağı azaltmak için tüm güvenlik önlemlerini aldık. Spam gönderileri yayınlamıyorsanız veya hesabınıza aynı hesaptan büyük miktarlarda istek göndermeye çalışmazsanız sorun olmaz.

ÇOK TEMİZ OLDUĞUNDA, SCRIPT INSTAGRAM’DA YER ALDI. INSTAGRAM’IN YANITLARDA KRİTİK DEĞİŞİKLİKLER YAPILMASI HALİNDE SORUMLU DEĞİLDİR. BİZİ HER ZAMAN TARİHİ TARİFİ KAZANMAK İÇİN BÜTÜN, BAŞKA BİR ÇÖZÜM BULUNAMADIĞINI KABUL ETMEMEKTEDİR. INSTAGRAM API İLE SCRIPT’İN UYUMLULUĞUNUN KENDİ RİSKİNİZDE KULLANILACAĞINI GARANTİ ETMİYORUZ. INSTAGRAM’DAN ORİJİNAL EDİLEN SORUNLAR İÇİN HERHANGİ BİR İADE EDİLMEMELİDİR.

Hesabınızın engellenmesini engellemek için link: https://blog.combin.com/how-to-prevent-your-instagram-account-from-being-banned-b88c4096fef5

Eğer Instagram üzerinde yayınlamak mümkün değilse doğrudan o zaman kullanmak önermek Tampon . Instagram API arabelleği üzerinden gönderebilirsiniz.

Genel sorulara cevaplar

Eklenti tarafından yapılan yayınlar, Facebook’ta görüntü / doğru resim göstermez.Niye ya? 
Facebook API 2.9 güncellemesi, paylaşılan bağlantıların manuel ayar bilgilerinin desteklenmemesi ile geldi. Facebook, görüntüyü açık grafik (OG) meta etiketlerine göre otomatik olarak ayarlar. Daha fazla ayrıntı için buraya bakın.

Temamla çalışacak mı? 
Evet, eklentilerimiz kullanmakta olduğunuz temalardan bağımsız çalışır. Web siteniz WordPress’te çalıştığı sürece çalışacaktır.

wordpress otomatik sosyal paylaşım gönderme

wordpress otomatik sosyal paylaşım gönderme

Sosyal Oto Posteri kimler kullanmalı? 
Social Auto Poster, web sitelerine daha fazla trafik çekmek, daha fazla insanı meşgul etmek ve sitenin görünürlüğünü artırmak için herkesin yararına olacak mükemmel bir çözüm. Gönderen Pazarlama Ajansları, Sosyal Medya Pazarlamacılar, blogcular, geliştiriciler, e-ticaret siteleri tüm diğer küçük işletmeler – hepsi kendi Sosyal Medya Stratejisi olarak Sosyal Oto Poster gerekir.

Sosyal Auto Poster’i kullanmak için ne gereklidir? 
Bu, WordPress web sitenizi ve Sosyal Medya’yı bağlamak için oluşturulmuş bir eklenti olduğundan, eklentimizin çalışması için bir WordPress web sitesine sahip olmanız gerekir. Henüz sahip değilseniz, desteklenen her sosyal ağ için hesabınızın olması gerekir.

Bu, Facebook için Sayfalara gönderme yapmayı destekliyor mu? 
Evet, bu eklenti Facebook sayfalarında yayınlamayı destekliyor ancak bu sayfanın yöneticisi olmanız gerekiyor.

Bu Facebook için gruplara destek veriyor mu? 
Evet, bu eklenti Facebook gruplarında yayınlamayı destekliyor. Yönetici veya grupların üyesi olmalısınız.

Bu görüntüyü Facebook’ta yayınlamayı destekliyor mu? 
Evet, eklenti facebook için özel / özellikli resim gönderme desteği ancak facebook uygulamanızın sürümü 2.9’un altındaysa, aksi takdirde facebook sayfadan rastgele bir şekilde resim seçecektir. Daha fazla bilgi edin.

Bu, LinkedIn için şirket sayfalarını destekliyor mu? 
Evet, Bu eklenti, LinkedIn şirket sayfalarında yayınlamayı destekliyor ancak şirket sayfasının yöneticisi olmanız gerekiyor.

Sosyal Auto Poster herhangi bir Frontend Submission eklentisi ile çalışmıyor mu? 
Eklenti üçüncü taraf eklentileri için destek sağlar. Çalıştırmak için üçüncü taraf eklentileri ayarını etkinleştirin . Eğer hala çalışmıyorsa, postalamada gecikme ekleyebilirsiniz. 10 dakikalık bir gecikme eklemek için 10 dakikalık bir zaman çizelgesi programlamasın ıetkinleştirebilirsiniz .